Náš tým

Ing. Romana Zimolová

Předseda Centra Motýlek, pokladní 

Telefon: 739 593 572

E-mail: romana.zimolova@seznam.cz

>

Mgr. Pavlína Neudertová

Koordinátorka spolku, finanční koordinátorka, koordinátorka jednorázových akcí

Telefon: 605 129 727

E-mail: pavlina.stejsk@seznam.cz

Do Centra Motýlek jsem v roce 2012 s tehdy dvouměsíčním synem začala docházet na Cvičení pro rodiče s dětmi, které mě nadchlo nejen programem, ale také přístupem lektorky Jany Sedlákové. Postupně jsem se zapojila do jeho činnosti jako lektorka cvičení pro děti, koordinátorka /organizátorka jednorázových aktivit, finanční koordinátorka a koordinátorka spolku. Pracuji jako obchodní zástupkyně. S manželem, který je mi při práci pro Centrum podporou, vychováváme dva syny. Mezi naše zájmy patří jakýkoliv pohyb, aktivní trávení času s našimi dětmi a přáteli, práce na domě a gaučink.

>

Mgr. Kateřina Gorčíková, Ph.D.

Koordinátorka kroužků, lektorka kroužku Pojďme si spolu hrát

tel.: 603 816 795

mail: gorcikova.katerina@gmail.com

V Centru Motýlek jsem nováček, nastoupila jsem v roce 2018 jako vedoucí příměstského tábora pro maminky s dětmi. Postupně jsem přebrala koordinátorství kroužků a každý měsíc připravuji kroužek Pojďme si spolu hrát. Ve volném čase se věnuji svému synovi, pro kterého ráda vymýšlím nové aktivity spojené hlavně s přírodou a pobytem venku a organizuji srazy pro maminky nosící děti v šátku. Před mateřskou jsem pracovala jako pedagog volnočasových aktivit pro brněnskou Lipku, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností při práci s dětmi různých věkových skupin a se kterou dodnes spolupracuji jako externí lektor a garant soutěže středoškolských prací.

 

>

Lucie Kalová

PR, správa webu

Telefon: 737 136 587

E-mail: lucikala@seznam.cz

V Centru Motýlek jsem začala pracovat v roce 2013 jako lektorka Cvičení maminek s dětmi. Posléze jsem se zapojila do organizačního týmu jako Koordinátorka kroužků, kterou jsem v roce 2018 předala. Momentálně se starám o web, letáčky a kroniku Motýlku. Jsem maminkou dvou dětí a pracuji jako průvodkyně v Lesní mateřské školce. Ve volném čase ráda čtu, šiju a setkávám se s přáteli.

>

Mgr. Kateřina Kalová

Lektorka cvičení pro maminky s dětmi, cvičení s kočárky

tel.: 604 691 328
 
 

Do centra Motýlek jsem začala docházet s půlročním synem v roce 2017 na Cvičení pro rodiče s dětmi. Byli jsme oba v kolektivu spokojení, a tak když se mi o rok později naskytla příležitost některé kroužky Cvičení pro rodiče s dětmi vést, neváhala jsem.

Volný čas trávím aktivně, mám ráda sport, ale i kulturu. Pokud mi zbude chvilka, něco si přečtu.

 

>

Kristýna Nováková

Lektorka divadelního kroužku pro děti

tel.: 605 906 546

mail: novak.kristy@seznam.cz

 

Jsem studentkou pedagogické fakulty MU a od malička mám k herectví blízko. Od roku 2012 vystupuji v ochotnickém divadle v Rájci a od září 2017 mám tu čest vést divadelní kroužek v Centru Motýlek.

 

>

Žádost o novinky