Náš tým

Pavlína Neudertová

Koordinátorka spolku, finanční koordinátorka, koordinátorka jednorázových akcí

T: 605 129 727
E: pavlina.stejs k(at)seznam.cz

Do Centra Motýlek jsem v roce 2012 s tehdy dvouměsíčním synem začala docházet na Cvičení pro rodiče s dětmi, které mě nadchlo nejen programem, ale také přístupem lektorky Jany Sedlákové. Postupně jsem se zapojila do jeho činnosti jako lektorka cvičení pro děti, koordinátorka /organizátorka jednorázových aktivit, finanční koordinátorka a koordinátorka spolku. Pracuji jako obchodní zástupkyně.

>

Kateřina Gorčíková

Koordinátorka kroužků, PR,
lektorka kroužku Pojďme si spolu hrát

T: 603 816 795
E: gorcikova.katerina(at)gmail.com

Do Centra Motýlek jsem nastoupila v roce 2018 jako vedoucí příměstského tábora pro maminky s dětmi. Postupně jsem přebrala koordinátorství kroužků, PR, správu webu a každý měsíc připravuji kroužek Pojďme si spolu hrát. Ve volném čase se věnuji svým dvěma dětem, pro které ráda vymýšlím nové aktivity spojené hlavně s přírodou a pobytem venku. Před mateřskou jsem pracovala jako pedagog volnočasových aktivit v Lipce, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností při práci s dětmi různých věkových skupin.

 

>

Veronika Bondyová

Lektorka cvičení pro maminky s dětmi

T: 605 370 920
E: vblahuskova(at)gmail.com

Motýlek nás v dceřiných pár měsících zachránil před ponorkovou nemocí. Když byl později problém najít náhradu za lektorku našeho cvičení, už jsem byla lapena, a ač tou dobou už matka ne jednoho, ale dvou batolat, kývla jsem a stala se v roce 2019 lektorkou cvičení maminek s dětmi.
Původním povoláním jsem lektorka angličtiny (děti jsem učila jen pár let, lépe se mi pracuje s dospělými). Vystudovaný mám anglický jazyk a literaturu, a proto je mi nejlíp samotné s knihou (a sklenkou dobrého vína...a talířem plným sýra, salámu a oliv...).
Nejvíc času teď (vyjma dětí) věnuji tanci ATS™, naší taneční skupině Hurriya a seberozvoji.

>

Eva Brázdová

Lektorka cvičení pro maminky s dětmi

T: 737 441 522
E: mokra.eva(at)centrum.cz

Do Motýlka jsem začala docházet v roce 2016 s první dcerou na cvičení maminek s dětmi, a protože se mi cvičení líbilo, pokračovala jsem pak s kroužkem i po narození druhé dcerky. Od října 2019 se mi tyto zkušenosti hodí při vedení cvičení pro batolata, původně jsem totiž dělala účetnictví:) Cvičení i jeho vedení mě baví, určitě neuškodí si jednou za týden zajít poklábosit s maminkami a nechat děti vyřádit v kolektivu.

>

Nikola Fleischlingerová

Lektorka kroužku Zpívánky

E: nfleischlingerova(at)gmail.com

Jsem studentkou Střední pedagogické školy. Práce s dětmi mě naplňuje a tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Zpěvu se věnuji od mala a poslední tři roky jsme se začala věnovat i hraní divadla. Hraji tady v místním divadelním spolku a taky navštěvuji ZUŠ Brno, kde se dále věnuji zpěvu. Mimo kroužek mě můžete vidět také jako vedoucí příměstský táborů.

 

>

Kateřina Kalová

Koordinátorka Herničky
lektorka Cvičení pro maminky s dětmi

T: 604 691 328
E: KatkaPalanova(at)seznam.cz

Do centra Motýlek jsem začala docházet s půlročním synem v roce 2017 na Cvičení pro rodiče s dětmi. Byli jsme oba v kolektivu spokojení, a tak když se mi o rok později naskytla příležitost některé kroužky Cvičení pro rodiče s dětmi vést, neváhala jsem.
Volný čas trávím aktivně, mám ráda sport, ale i kulturu. Pokud mi zbude chvilka, něco si přečtu.

 

>

Lenka Prokopová

Organizátorka víkendovek, vedoucí příměstských táborů

T: 602 769 676
E:  lenkaprokopova2014(at)gmail.com 

Vystudovala jsem střední průmyslovou školu v Jedovnicích a pracovala jsem i chvilku v oboru, potom už vyloženě mimo obor. V médiích, v reklamě, jako obchodní zástupce, asistentka v rámci zdravotnického oboru, uměleckého oboru a výživového oboru. V poslední době zpracovávám témata spíše alternativního zdravotnictví a celostního přístupu ke zdraví jak na fyzické úrovni tak na úrovni psychosomatiky a v duchovní oblasti. Mám jednu dceru a pokud by to bylo jen na mém rozhodnutí chtěla bych dětí více, ale každou chvíli je u nás o další dvě až tři děti více takže moje chuť starat se o více dětí je tak naplněna a také v rámci Motýlka mám teď možnost si toto dopřát. V Motýlku pracuji od října 2018.

>

Marie Skotáková

Lektorka cvičení pro maminky s dětmi, lektorka kroužku Švadlenky Madlenky

T: 722 113 031
E: maruska.s(at)gmail.com

V centru Motýlek pracuji krátce od března 2019, jako lektorka cvičení dětí a maminek. Už když jsem docházela na cvičení se svým starším synem jsem si říkala, že by mě lektorování bavilo, takže když se naskytla příležitost neváhala jsem.
Ve volném čase se věnuji synům Sašovi a Ríšovi a manželovi. Jezdíme společně na výlety a koncerty, zvelebujeme domek a zahrádku. A když zbude čas zasednu k šicímu stroji a pro svoje kluky něco ušiju.

>

Jana Ženatová

Lektorka Cvičení pro maminky s kočárky

T: 721 949 036
 
Do Centra Motýlek jsem se svým synem začala docházet v roce 2018, kdy mu bylo necelých 5 měsíců. Jednalo se o kroužek Cvičení pro rodiče s dětmi, který vlastně navštěvujeme dodnes. Nyní jsem lektorkou kroužku Cvičení maminek s kočárky. 
Mám ráda pohyb, a to, že při tom mohu mít syna u sebe, je velkou výhodou. Nemusím shánět hlídání, syn je na čerstvém vzduchu a v neustálém kontaktu s ostatními dětmi.

 

>

Žádost o novinky