Kdo jsme...

Naše centrum vzniklo jako prostor pro rodiče a děti, kde mohou smysluplně trávit svůj volný čas a navazovat kontakt s lidmi ze svého okolí. Sdílet, potkávat se, vzájemně se obohacovat o zkušenosti a pomáhat si. Centrum Motýlek je spolkem, který vznikl v roce 2009 a nyní má za sebou mnoho let práce pro širokou veřejnost. Naše práce je z většiny dobrovolnická a uvítáme pomoc všech, kterým záleží na tom co se v jejich okolí děje a jsou ochotni poskytnout část svého volného času na pomoc při organizaci aktivit jednorázového charakteru i aktivit, které nabízíme pravidelně. Jsme organizací neziskovou a rádi bychom, aby naše práce obohacovala veřejný prostor v Rájci-Jestřebí a jeho okolí. Za podporu děkujeme Vám všem, kteří na naše akce přicházíte, navštěvujete naše kroužky a děkujeme za podporu městu Rájec-Jestřebí, Jihomoravskému kraji a jiným organizacím, které přispívají na chod centra. Ale především děkujeme všem těm bez kterých by Centrum Motýlek nemohlo vůbec fungovat a to jsou lektoři, koordinátoři, dobrovolníci a zakladatelka spolku Alenka Hrbková.

Tým Centra Motýlek

AKTUÁLNĚ

Vážení rodiče a příznivci našeho Centra!

Vzhledem k nastalé situaci v České republice si Vás dovolujeme informovat, že až do ukončení nouzového režimu vyhlášeného Vládou ČR jsou zrušeny veškeré naše akce.

Jednáme o nových termínech Plavání s Motýlkem, Bazárku i Velikonočního jarmarku.

Cvičení pro maminky s dětmi, hernička a pravidelné kroužky se nedudou konat.

Víkendovka a hlídání na velikonoční prázdniny budeme řešit přímo s rodiči přihlášených dětí.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám i nám, abychom tuto dobu přečkali hlavně ve zdraví.

Tým Centra Motýlek

v

TÁBORY 2020

Rádi bychom oslovili všechny zájemce, kteří by měli zájem se aktivně podílet na chodu Centra Motýlek. Jakákoli pomoc je vřele vítána.

Můžete napsat na e-mail: motylekrajec@seznam.cz, nebo se ozvat na telefonní číslo 605 129 727.

Anketa

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano, líbí se mi. 1 097 94%

Celkový počet hlasů: 1164

Napište nám...

Žádost o novinky